Marinfırsat Neden Farklı - marinfirsat.com
aracizgi
Marinfırsat Neden Farklı

Marinfırsat ,

Satış kavramının teknik bir süreç olduğunu özümsemiş, farkındalığı yüksek ve kullanıcının beklentilerini farklı alternatifler içinden karşılama gayretinde olan özellikle günümüzde en çok özlem duyulan güven duygusunu satış sürecinin her adımında markasıyla özdeşleştirmek isteyen butik bir online marin satış sitesidir.

Sitemizde Marin ile özdeşleşmiş her türlü ürün ve hizmeti bulabilir, hatta bunu ' 2. EL ' bölümümüzde bir dükkan açarak kendi ürün/hizmetleriniz için yapabilirsiniz. Örneğin, marin malzeme stoğunuzu eritmek, kullanılmış bir ürünü yeniden değerlendirmek, deniz gören restoranınızda yemek kuponları hazırlamak, kiralık/satılık bir tekneyi duyurmak yada kaptanlık hizmetleriniz için kullanırken elbette çok daha görünür olmak, işletmenizin reklamını yapmak mümkün! Sitemizin giriş sayfasında hizmet/ürününüz herkes tarafından görünür kılabilir, sitenin çeşitli bölümlerinde reklamınızı yayınlayabilirsiniz. 2. el bölümü dışında mağaza reyonlarında ürünlerinizin bizim tarafımızdan satılmasını da tercih edebilme imkanınız var. Böylece ürünlerinizin satışı sürecince zaman/emek maliyetlerinizi minimize edebilirsiniz. Fırsat bölümünde ise ürün/hizmetlerinizi belirleyebileceğiniz süreler dahilinde ana sayfada yayınlayabilirsiniz. Fırsat Reyonunda ise ürün/hizmetlerinizin sitenin açlış sayfasında yer alır. Bu platform etkin bir reklam yöntemi olması ile birlikte cazip indirim oranlarıyla takip edilebilirliğinizi arttırabilirsiniz.

Aynı zamanda TREND MARİN kendi bünyemizde satışını yaptığımız ürünlerimizin servisi olarak sizlere Danışmanlık ve Montaj hizmetlerini sunmaktadır.

iş ortağı programımızla yüzlerce ürünü paylaşarak hemen kazanmak ister misiniz?

İLETİŞİM
0 216 371 1555
0 216 442 1555

Vade farksız kredi kartlarına
TAKSİTLİ ÖDEME
için arayınız
Bulamadığınız ürünü
EKİBİMİZ BULSUN
Ekibimizden yardım isteyebilirsiniz.
Akülerde
ÜCRETSİZ KARGO
için arayınız.
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır