Marinfirsat Hakkımızda - marinfirsat.com
aracizgi
Marinfirsat Hakkımızda

İnternet ortamında farklı sektörlerde hizmet sağlayıcı firmalar; ürün portal siteleri, grup satış siteleri, 2.el ürün ve fırsat siteleriyle ürün ve hizmetleri, sayısı milyonları bulan son kullanıcılara ulaştırmaktalar. Ancak hiçbiri deniz ürünlerine özel bir sunum yapmamaktadır.

 

Deniz sektörünün ihtiyaç duyduğu özel bilgi birikimine sahip, tecrübeli ve yenilikçi kadrosu ile “marinfirsat.com”,  Türkiye’de ve Dünya’da bir ilk olarak deniz dostlarının ihtiyacı olan ürün ve hizmetleri en uygun fiyatlarla almalarına ve 2.el ürünlerini sergilemelerine imkan sağlayacaktır. Kullanıcılar, ürünleri portal satış kısmından tedarik edebilecekler, yüksek indirimli fırsat ürünlerini zamanı bitmeden yakalayabilecekler, yüksek indirimli kuponları alarak ürün veya hizmetleri tedarikçi firmadan temin edebileceklerdir. Yenilikçi satış konsepti ve satış/teknik destek sistemi ile “marinfirsat.com” çok kısa bir zamanda sektörde adından söz ettirecektir.

Ayrıca “marinfirsat.com” güncel bloğu ile kullanıcılarına ürün ve hizmetlerle ilgili son gelişmeler hakında bilgi sunacaktır.

 

Deniz sektöründe yer alan, ürün ithalatı/imalatı yapan ve hizmet sağlayıcı firmalar ile anlaşmalarına devam eden “marinfirsat.com”, bu aile içinde yer almak isteyen tedarikçileri de deniz dostları ile buluşturacaktır.

 

Deniz severler; tekne, balıkçılık, dalış, sörf, yüzme vb. denize ait tüm alanlarda kullanılan aksesuarları bulabilecekleri gibi charter, marina ve çekek yeri hizmetleri, tekne kullanma eğitimleri, tekne kiralama, teknik servis hizmetleri, konaklama ve yeme/içme gibi denize özel hizmet veren noktaları ve sosyal aktiviteleri de “marinfirsat.com” dan takip edebileceklerdir.

 

“marinfirsat.com” ayrıca, Marin sektörü ile paralel ürün ve hizmet ihtiyacına sahip Karavan ve bazı outdoor sporların ürün ve hizmetlerinin sağlanması konusunda da özel bir platform olmayı amaçlamaktadır.

 

Web sitesi : www.marinfirsat.com
Facebook : /marinfirsat
Twitter  : @marinfirsat
E-mail : destek@marinfirsat.com

 

iş ortağı programımızla yüzlerce ürünü paylaşarak hemen kazanmak ister misiniz?

İLETİŞİM
0 216 371 1555
0 216 442 1555

Vade farksız kredi kartlarına
TAKSİTLİ ÖDEME
için arayınız
Bulamadığınız ürünü
EKİBİMİZ BULSUN
Ekibimizden yardım isteyebilirsiniz.
Akülerde
ÜCRETSİZ KARGO
için arayınız.
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır